SYSTÉM DAF CONNECT


Maximalizujte ještě více svoji ziskovost pomocí našeho systému pro správu vozového parku, který je nejlepší na trhu.

Více ziskovosti díky podrobnějšímu přehledu


Chcete mít průběžný přehled o tom, jak si vede váš vozový park?

To vše vám umožní služba DAF Connect – náš nový systém pro správu vozového parku, který vám pomůže využít vaše zaměstnance i vozidla opravdu optimálně.

Informace v reálném čase pro optimální výkon

Služba DAF Connect vám rychle poskytne aktuální informace o vašich řidičích, vozidlech a procesech logistiky. Tyto informace jsou k dispozici online 24 hodin denně, 365 dní v roce, a pomáhají vám zvýšit dostupnost vašich vozidel, snížit provozní náklady a optimalizovat logistiku. Představujeme nový, flexibilní systém pro správu vozového parku – ať provozujete jakýkoli typ přepravy, ať působíte kdekoli v Evropě, služba DAF Connect vás povede ke zvýšení ziskovosti.

Sledujte

Služba DAF Connect vám v reálném čase poskytne přehled o tom, jaký výkon podává řidič a jaký je stav a výkon vašeho vozidla - kdykoli a kdekoli Vše, co potřebujete, je počítač nebo notebook.

Jednejte

Služba DAF Connect mapuje aktuální pozici vašich vozidel a poskytne vám podrobný přehled o výkonech a trasách, kde vozidla jezdí. Na první pohled uvidíte všechny časy odjezdů a příjezdů, což vám pomůže optimalizovat vozidla a tím dosáhnout také optimalizace produktivity.

Předvídejte

Na základě informací poskytnutých službou DAF Connect je možné údržbu přizpůsobit vašemu konkrétnímu vozovému parku a obchodnímu modelu. Servisní dealer DAF vám aktivně poskytuje podporu díky plánování a provádění oprav a údržbu v době, kdy se vám to hodí.