MODELOVÉ ŘADY

Nové vozy produktové řady DAF Euro 6 mají zcela nový design, který umožňuje nejvyšší hospodárnost, spolehlivost a co nejvyšší pohodlí řidiče. Nové a moderní motory PACCAR atraktivní kabiny a inteligentní rozložení podvozku nastavují standard v tomto odvětví. Řady XF, CF a LF – ušité na míru pro každé použití a zajištěné tím nejlepším servisem pro dosažení maximální provozuschopnosti.


DAF XF Euro 6

Nový model DAF XF je standardem pro dálkovou silniční přepravu. Je navržený pro co nejvyšší hospodárnost nákladní přepravy. Se zbrusu novými motory pro evropskou normu Euro 6, motorem PACCAR MX-13 s objemem 12,9 litrů a PACCAR MX-11 s objemem 10,8 litrů. Model XF má zcela nový podvozek, nový a atraktivní design exteriéru a obnovený interiér. Je to nejlepší model XF všech dob pro řidiče i provozovatele.

DAF CF Euro 6

Nový model DAF CF zavádí nový standard svými nízkými provozními náklady, maximálním pohodlím řidiče a zejména bezkonkurenční všestranností. Díky třem variantám kabiny, motorů a mnoha možnostem konfigurace náprav a podvozku nabízí model DAF CF Euro 6 to nejlepší řešení pro všechny potřeby přepravců!

DAF LF Euro 6

Nový model DAF LF má vše, co potřebujete od moderního nákladního vozu pro rozvoz zboží. Je svižný, umožňuje vynikající přístupnost a disponuje prvotřídními jízdními vlastnostmi. Četné zastávky a rozjezdy, rychlá a snadná nakládka a vykládka – to vše dokáže nový model LF bez námahy. S úplně novým interiérem a veškerým pohodlím pro řidiče, s pestrou nabídkou motorů, převodovek a převodových poměrů zadní nápravy pro optimální výkon.