VOZIDLA Z PROGRAMU FIRST CHOICE SKLADEM!


Nákladní vozidla DAF s označením First Choice jsou v provozu nejvýše pět let a nemají najeto více než 500 000 kilometrů. Nyní nově v nabídce konkrétní vozidla. Podívejte se na detaily přímo v záložce ojetá vozidla !

Díky rostoucí oblibě vozidel DAF, rozšíření služeb společnosti DAF na evropském trhu a jejímu skvělému renomé, získanému díky vysoké spolehlivosti a nízkým provozním nákladům, je o zánovní použitá vozidla DAF stále větší zájem. Nizozemský výrobce nákladních vozidel se rozhodl na tuto situaci reagovat a v rámci svého stávajícího programu DAF Used Trucks přichází s novým označením pro zánovní použitá nákladní vozidla.

Nákladní vozidla nabízená v programu DAF First Choice jsou stará nejvýše pět let, nemají najeto více než 500 000 kilometrů a jsou u nich k dispozici kompletní servisní záznamy. Díky kontrolám, které dealeři provádějí u vozidel First Choice, jsou tato nákladní vozidla ve špičkovém stavu. Během prohlídek je totiž kontrolováno téměř 200 různých bodů. Pro zajištění maximální kvality poskytují prodejci DAF k nákladním vozidlům First Choice šestiměsíční záruku na pohonné ústrojí. I k těmto použitým vozidlům jsou na přání zákazníka k dispozici smlouvy na opravy a údržbu DAF Multisupport. Kompletní řada nákladních vozidel First Choice spolu s detailním popisem a fotografiemi je k dispozici na neustále aktualizovaných internetových stránkách www.dafusedtrucks.com.